O firmie

“CZAS NA ZABAWĘ” Najnowocześniejsza internetowa wypożyczalnia strojów dla dorosłych i dzieci.

“CZAS NA ZABAWĘ” Najnowocześniejsza internetowa wypożyczalnia strojów karnawałowych, kostiumów, przebrań na Halloween, Jasełka, karnawał. Jako pierwsi w Polsce i prawdopodobnie na świecie wprowadziliśmy najnowocześniejszy system rezerwacji strojów. Nie musisz pisać zapytania, nie musisz dzwonić. Wygodnie, w dowolnym czasie, wieczorem w domu sprawdzisz dostępność każdego stroju dzięki kalendarzowi umieszczonemu przy każdym kostiumie. Wiesz, że impreza będzie za miesiąc lub dwa. Możesz wygodnie zarezerwować strój z dużym wyprzedzeniem nawet za bardzo odległy czas. My nie ukrywamy cen. Każde przebranie ma obok cenę za wypożyczenie. Akceptujemy płatności kartą! Stroje do przebrania, które oferuje nasza wypożyczalnia, zlokalizowana w mieście Warszawa, to fantazyjny świat złożony z kolorów, bajek oraz motywów, które porywają do zabawy dużych i małych. Posiadamy ponad 4000 strojów

Przebrania na karnawał i stroje na bal to podstawa udanej imprezy z udziałem dzieci lub dorosłych. Bez względu na to, czy organizujecie szkolny bal przebierańców, umawiacie się na tematyczną domówkę lub świętujecie hucznie karnawał, podstawą dobrej zabawy jest Wasza wyobraźnia!

Przebrania na karnawał, które zachwycą każde dziecko

Stroje do przebrania są wyjątkowo ważnym aspektem każdej dziecięcej imprezy. Dlatego zatroszcz się o szczęście swojej pociechy i spełnij jej marzenie o beztroskim szaleństwie w baśniowym stylu. Twoje dziecko może stać się kimkolwiek zechce, nasza oferta obejmuje przebrania na karnawał z wielu kategorii:

  • postacie z produkcji Disneya (Kopciuszek, Roszpunka, Królewna Śnieżka)
  • bohaterowie popularnych bajek (Smerfy, Tom i Jerry, Alicja w Krainie Czarów)
  • świat magii (czarodzieje i księżniczki np. Harry Potter)
  • podróże w czasie i przestrzeni (Dziki Zachód, regiony świata)

I wiele innych, które zachwycą każdego dorosłego i malucha, przenosząc go na kilka godzin do świata znanego do tej pory z książek lub programów telewizyjnych.

Stroje do przebrania nie tylko dla najmłodszych

Nasza wypożyczalnia oferuje wyjątkowe stroje na bal lub domówkę dla dorosłych, którzy chcą oddać się beztroskiej zabawie w niezapomnianym klimacie. Jeżeli bez szaleństwa, humoru i odrobiny dystansu do siebie nie wyobrażasz sobie żadnej imprezy, skorzystaj z naszej oferty wypożyczając przebrania na karnawał lub stroje do przebrania na każdą okazję. Gwarancją udanej zabawy staną się kostiumy:

  • w klimacie szalonych lat 20, 30, 40, 50, 60, 70 lub 80.
  • o aspektach militarnych, zwierzęcych i bajkowych
  • filmowych (Gwiezdne Wojny, Batman) i wiele innych

Daj się porwać imprezowemu szaleństwu i przekonaj się, że nasze stroje do przebrania to gwarancja doskonałej zabawy, jakiej Warszawa jeszcze nie widziała.

NIE KUPUJ, WYPOŻYCZ, BĄDŹ EKO!

Życzę wielu wrażeń i miłej zabawy
Monika Szcześniak

Top