Wypożyczalnia

(Na)strój do zabawy!

Jeżeli Twoje dziecko szykuje się na najważniejszą imprezę w roku, jaką jest bal przebierańców, możesz spełnić jego marzenia. Odwiedź miejsce, w którym postaci z bajek wychodzą poza kartki książek czy ekrany telewizorów. Nasza wypożyczalnia strojów dla dzieci to jedyne miejsce w obrębie miasta Warszawa, w którym możesz spotkać Kapitana Amerykę, Indianina, kosmonautę czy księżniczkę. Wypożyczalna strojów to bajkowy świat, jaki stworzyliśmy w sercu dzielnicy Targówek, aby nieść uśmiech naszym najmłodszym Klientom.

Wypożyczalnia strojów – tu zaczyna się dobra zabawa!

Nie zawsze masz czas lub umiejętności, aby sprostać marzeniom swojego dziecka o imponującym przebraniu na bal. Nasza wypożyczalnia strojów to odpowiedź na potrzeby rodziców i ich pociech, w której:

  • tanio wypożyczysz przebrania lub akcesoria, takie jak kapelusze, maski, peruki
  • znajdziesz szeroki wybór kreacji, które zachwycą zarówno chłopców, jak i dziewczynki
  • dokonasz rezerwacji wybranego przebrania i płatności online, a kolejno wygodnie odbierzesz je w naszym punkcie – wypożyczalnia strojów dla dzieci zlokalizowana jest w mieście Warszawa, na terenie dzielnicy Targówek.

Miejsce spełnionych marzeń – wypożyczalnia strojów dla dzieci w warszawskiej dzielnicy Targówek

Duży wybór kostiumów, jakie oferuje nasza wypożyczalnia strojów może wprawić w zachwyt i jednocześnie sprawić, że wybór tego jedynego przebrania okaże się wyjątkowo trudnym zadaniem. Zastanów się zatem co lubi Twoja pociecha, jakie programy ją interesują i po jakie książki sięga najchętniej. Wypożyczalnia strojów dla dzieci to przebrania z wielu kategorii:

  • bajkowych i filmowych
  • świątecznych i okazjonalnych
  • tematycznych (styl hawajski, meksykański, kosmiczny)
  • przygodowych i przyrodniczych.

Odwiedź nasz punkt zlokalizowany w dzielnicy Targówek i wraz ze swoim maluchem przenieś się do fantazyjnego świata zbudowanego z dziecięcych marzeń.

Jak zarezerwować strój na naszej stronie?

Wyświetlanie 1–12 z 2712 wyników

Top